מועדון חברים

 

כשם שגוגל ופייסבוק שינו את העולם, אחריה אנחנו הולכים לשנות אותו את הדרך שבה אנשים מתחתנים, את הדרך שבה הם עושים אהבה, מגדלים ילדים, פותרים מחלוקות ואפילו מתייחסים לעובדי

אני מאמינה  ש אנחנו נשנה את תהליך ההיכרות, נשנה את הדרך שבה אנשים מתחתנים נפרדים או מתגרשים נאפשר לאנשים להיות במערכות יחסים ארוכות בלי לוותר על תשוקה וסיפוק מיני.

אני גם מאמינה כי זה מה שמחקרים מדעיים מוכיחים  שייפור בחיי האהבה הפרטיים של כל אחד ואחד יש בו כדי להוריד את רמת השימוש באלכוהול סמים ומשככי חרדה , לגדל ילדים מאושרים יותרו גם להשפיע על שיפור ניכר במצב הכלכלי והבריאותי של העולם שכן כשהנפש סובלת הגוף חולה

 אנחנו ב שגרירות רוצים ואוהבים לעבוד ביחד

 אנחנו משתפים פעולה עם מרצים, מנחי סדנאות , שפים פרטיים ואנשי תרבות ורוח כדי לבנות ולייצר כאן תוכן אייכותי במחיר סביר ובאויירה אינטימית

מפגשים חברתיים  מלווים בתוכן אייכותי כיבוד מוקפד ובאירוח מושלם

סדנאות לבני 30-40 שעוסקות בהבנת המין השני ובשחרור תקיעויות באהבה

 סדנאות לאנשים שעניינם בפרק ב' בדרך כלל 50 לכל הפעילויות שלנו אנחנו באים מהפאן האישי אנחנו עושים תהליך של מיון והתאמה ומוודאים שאנחנו נותנים לאדם את המענה המדויק לצרכים שלו עכשיו.

 

תפרנו סדנאות מדוייקות לאתגר שאיתו אתם בוחרים להתמודד, עשינו את זה כי אנחנו מכבדים את הזמן האנרגיה והכסף שתבחרו להוציא אצלנו ורצינו לאפשר לכם הצלחה  מהירה בעלות סבירה.

במפגשים ובסדנאות פוגשים אנשים מדהימים, נוצרות חברויות חדשות ואמיצות כי יש לכם מן המוכן, מכנה נפשי משותף עם האנשים שנרשמו לאותה סדנה שאתם בחרתם. אז גם מהבחינה החברתית זו מתנה גדולה..

בנוסף ולאור מה שלמדתי בשמונה עשרה השנים האחרונות מהמתאמנים ומהצרכים שלהם הבנו שמשבר בחיי האהבה הוא קשה כל כך שהדבר היחידי שעוזר לנו להתגבר עליו הוא – חברים טובים .... ואת זה אנחנו מספקים פה בשפע לחברי המועדון שלנו .

"חוג כל שבת שנייה"  ששלנו שמתכנס בימי שבת בבוקר מיועד לסינגלס וזוגות שרוצים ערך מוסף, לבלות בוקר של כייף עם אנשים להיות חלק משיחה או הרצאה מעוררת השראה ולנשנש משהו טעים 

לפנויים ופנויות שנשבר להם מאתרי הכרויות כושלים... ורוצים  מסגרת חברתית נעימה .. ולא לרוץ לחפש אהבה.

 

תפרנו סדנאות מדוייקות לאתגר שאיתו אתם בוחרים להתמודד, עשינו את זה כי אנחנו מכבדים את הזמן האנרגיה והכסף שתבחרו להוציא אצלנו ורצינו לאפשר לכם הצלחה  מהירה בעלות סבירה.

לכשתרשמו, תגלו את מה שגיליתי אני, בסדנאות פוגשים אנשים מדהימים, נוצרות חברויות חדשות ואמיצות כי יש לכם מן המוכן, מכנה נפשי משותף עם האנשים שנרשמו לאותה סדנה שאתם בחרתם. אז גם מהבחינה החברתית זו מתנה גדולה..

בנוסף ולאור מה שלמדתי באחת עשרה השנים האחרונות מהמתאמנים ומהצרכים שלהם הבנו שמשבר בחיי האהבה הוא קשה כל כך שהדבר היחידי שעוזר לנו להתגבר עליו הוא – חברים טובים .... ואת זה אנחנו מספקים פה בשפע לחברי המועדון שלנו .

"חוג כל שבת שנייה"  ששלנו שמתכנס בימי שבת בבוקר מיועד לסינגלס וזוגות שרוצים ערך מוסף, לבלות בוקר של כייף עם אנשים להיות חלק משיחה או הרצאה מעוררת השראה ולנשנש משהו טעים .... .

לפנויים ופנויות שנשבר להם מאתרי הכרויות כושלים... ורוצים  מסגרת חברתית נעימה .. ולא לרוץ לחפש אהבה